reklama@mix.lv

Arhīvs
Oktobris, 2023
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Publicēts 31. maijā, 2010. Autors: Reklāma Mix.lv.
Sievietes Latvijā pēdējo mēnešu laikā arvien vairāk sākušas domāt un rūpēties par savu veselību, veicot profilaktiskās pārbaudes un pievēršot uzmanību veselīgam dzīvesveidam. Par to liecina ārstu prakses “Alpino Pērle” apmeklētāju skaita pieaugums.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. maijā, 2010. Autors: Reklāma Mix.lv.
Nākot klajā ar iniciatīvu par Latvijas Grāmatvedības kluba izveidi, piedzīvota liela grāmatvežu un finanšu speciālistu atsaucība.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. maijā, 2010. Autors: Reklāma Mix.lv.
Trešajā izdevuma “Nodokļi un Komercija” numurā lasiet: kādus ienākumus apliek ar algas nodokli, kādas ir uzņēmuma iespējas ietaupīt naudu un kā stimulēt darba ražīgumu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. martā, 2010. Autors: Reklāma Mix.lv.
Šodien interesentiem pieejams kļuvis elektroniskā izdevuma “Nodokļi un Komercija” pirmais numurs, kurā apkopota visa aktuālākā informācija par nodokļu politiku – nodokļu piemērošanu, aprēķināšanu, izmaiņām – grāmatvedības un komercdarbības tiesiskajiem jautājumiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. februārī, 2010. Autors: Reklāma Mix.lv.
Šobrīd aktivizējusies iedzīvotāju interese par vakcināciju pret ērču encefalītu. Kā atzīst “Vakcinācijas Centra” speciālisti, lai arī vakcinēšanos ir iespējams veikt visu gadu, tomēr vislabāk to darīt ziemā, kad ērces vēl guļ, tādējādi izvairoties no saslimšanas jau pēc pirmās potes saņemšanas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. novembrī, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Brother tirgū laidis jaunas tehnoloģijas LED tipa krāsainos printerus, kas Eiropā pilnībā pieejami būs līdz decembra beigām. Galvenās jauno printeru priekšrocības ir kompaktums, vienkāršāks mehānisms un palielināts drukāšanas ātrums, saglabājot augstāko izdrukas kvalitāti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. oktobrī, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Ekonomiski nestabilās situācijas rezultātā arvien vairāk uzņēmumi izvēlas savus līdzšinējos telpu apkopējus aizvietot ar uzkopšanas firmām, pamatojot to ar ekonomiju un garantētu kvalitāti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. oktobrī, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Pica ir viens no Itālijas nacionālajiem ēdieniem, ko iemīļojuši miljoni cilvēku visā pasaulē. Itāļu picas garšas noslēpums slēpjas mīklas pagatavošanā - labi pagatavota mīkla ir īsta māksla, – to nespēj kurš katrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. augustā, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Kā liecina tirgus tendences, uzņēmumi un privātpersonas Latvijā daudz vairāk nekā iepriekš sākuši pievērst uzmanību ekoloģiskai un videi draudzīgai saimniekošanai, arī izvēloties uzkopšanas pakalpojumus.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. jūlijā, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Kā liecina uzņēmuma “LAC serviss” pakalpojumu šī gada pirmo sešu mēnešu pārdošanas apjomi un potenciālo klientu aktivitāte, arī Latvijā cilvēki arvien vairāk izvēlas hidroabrazīvās griešanas pakalpojumus, novērtējot tās priekšrocības, salīdzinot ar citu griešanas veidu iespējām, informē "LAC serviss" valdes loceklis Uģis Lauzējs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. jūnijā, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Arvien populārāka kļūst mēbeļu meistardarbnīcas “Mebelux” piedāvātā iespēja klientiem pašiem iesaistīties mēbeļu dizaina veidošanā, nākt klajā ar idejām, izveidojot unikālas savai mājai vai birojam un tā interjeram vispiemērotākās mēbeles, sākot ar darba galdiem, sekcijām, krēsliem un beidzot ar virtuves iekārtām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. jūnijā, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Kā liecina parketa studijas “RODS” informācija, šī gada pirmajos sešos mēnešos pieaudzis pieprasījums pēc kvalitatīva, dabisko materiālu parketa grīdas seguma, kas varētu būt izskaidrojams ar cilvēku vēlmi izlietot līdzekļus ilgtermiņa ieguldījumiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. jūnijā, 2009. Autors: Reklāma Mix.lv.
Sakarā ar iedzīvotāju lielo interesi un pieprasījumu pēc drošības paaugstināšanu savā īpašumā, sākoties vasaras atvaļinājumu sezonai, metāla durvju ražotājs SIA “ELAKS” aicina cilvēkus durvju nomaiņu ieplānot laicīgi.
Lasīt visu rakstu...