reklama@mix.lv

Arhīvs
Oktobris, 2023
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
ELAKS aicina metāla durvju nomaiņu īpašumā ieplānot laikus*
Publicēts 9. jūnijā, 2009.
Sakarā ar iedzīvotāju lielo interesi un pieprasījumu pēc drošības paaugstināšanu savā īpašumā, sākoties vasaras atvaļinājumu sezonai, metāla durvju ražotājs SIA “ELAKS” aicina cilvēkus durvju nomaiņu ieplānot laicīgi.

Tuvojoties atvaļinājumus sezonai un paaugstinoties noziedzības līmenim Latvijā, strauji palielinājies pieprasījums pēc drošām, izturīgām metāla durvīm un slēdzenēm, SIA “ELAKS” ražotnēs izveidojot garu interesentu rindu. Vairums klientu vēlas iegādāties durvis un tās uzstādīt nekavējoties, tādēļ SIA “ELAKS” montāžas brigādes ir stipri noslogoti un durvju uzstādīšanas laiks nedaudz ilgāks, tādēļ, lai izvairītos no ilgākas gaidīšanas, pasūtījumu būtu lietderīgi pieteikt laicīgi.

“Iedzīvotāji nereti par sava īpašuma nodrošināšanu iedomājas pēdējā brīdī, tikai dažas dienas pirms došanās garākā atvaļinājumā. Diemžēl šobrīd, kad pieprasījums ir salīdzinoši liels, tūlītēju durvju uzstādīšanu nodrošināt nevaram, tagad tas prasa vismaz 5 – 7 dienas, tādēļ aicinām ikvienu plānojot atvaļinājumu jau laikus padomāt arī par drošību, lai atgriežoties no ceļojuma Jūs nesagaidītu nepatīkami pārsteigumi,” norāda  SIA “ELAKS” valdes priekšsēdētājs Mihails Bruks.

Lielā iedzīvotāju interese par drošības palielināšanas iespējām skaidrojama ne vien ar atvaļinājumu sezonas sākšanos, kad daudzi cilvēki atstāj savus īpašumus bez uzraudzības uz ilgāku laiku, bet arī ar ekonomiskās situācijas izmaiņām. Informatīvajā vidē nereti izskan ziņas par noziedzības līmeņa palielināšanos Latvijā, kas mudina iedzīvotājus būt apzinīgiem un nodrošināties pret nelūgtu viesu apciemojuma īpašumā. Drošu durvju izvēle ir viens no pirmajiem soļiem mājokļa vai biroja telpu drošības paaugstināšanā.

* Šī ir apmaksāta publikācija.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: