reklama@mix.lv

Arhīvs
Oktobris, 2023
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Speciālisti aktīvi piesakās dalībai Grāmatvedības klubā
Publicēts 6. maijā, 2010.
Nākot klajā ar iniciatīvu par Latvijas Grāmatvedības kluba izveidi, piedzīvota liela grāmatvežu un finanšu speciālistu atsaucība.

 

Latvijas Grāmatvedības klubs pēc pašu speciālistu iniciatīvas veidots ar mērķi apvienot grāmatvežus, nodrošinot ātrāku, pieejamāku informācijas apriti, iespējas diskutēt par aktuāliem jautājumiem, risināt problēmas, ar ko nākas saskarties ikdienas darbā, kā arī nākt klajā ar ierosinājumiem un idejām vides sakārtošanā, nodokļu regulēšanā un citos valstiski svarīgos jautājumos.

“Ar lielu interesi uzņēmu ideju par grāmatvežu kluba izveidi, jo ļoti bieži biju saskārusies ar dažādām problēmām un neskaidrībām ikdienas darba. Darba vieta diemžēl neviens man nevar palīdzēt, tādēļ noderētu konsultāciju iespējas, ko piedāvā Grāmatvedības klubs. Tāpat lietderīgas ir diskusiju iespējas, jo pēdējā laikā nodokļu sistēmai kļūstot arvien haotiskākai, ir ļoti būtiski sekot līdzi aktualitātēm un visus jauninājumus pārrunāt,” norāda Grāmatvedības kluba biedre Marta Balode.

Grāmatvedības klubs saviem biedriem piedāvā bezmaksas žurnāla “Nodokļi un Komercija”, kā arī pielikuma “Gudri!” abonementu, bezmaksas seminārus, bezmaksas konsultācijas par nodokļu, komercijas un finanšu vadības jautājumiem (mutiskā un rakstiskā formātā), kā arī speciāla foruma atvēršanu online grāmatvežu diskusijām. Tāpat plānots organizēt diskusijas un tikšanās ar valsts amatpersonām un biznesa uzņēmumu pārstāvjiem, lai runātu par kluba biedrus interesējošiem jautājumiem, kā arī iekšējās tikšanās, kurās diskutēt savā starpā. Piedāvājumu klāstu nākotnē plānots paplašināt, pamatojoties uz kluba biedru atsauksmēm un interesēm.

Pieteikumiem: info@gramatvedibasklubs.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: